KONST / Litografier / Färglitografi 8562004
nr 856 2004
Färglitografi
Marie-Louise de Geer, signerad, 10/ 32, 1968, motivets mått: 53x41
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 20:11:40
28/10 20:06:40
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska